Bantlı Konveyör Sistemleri

Şu anda buradasınız:

Ürün Resimleri

layer1-background
layer1-background
layer1-background

Ürün Videosu

Ürün Açıklaması

Fimamız her sektör gruplarını özel ölçü ve özelliklerde konveyör sistemleri imalatı yapmaktadır. Firmamız kuruluşunda çok kısa bir sürede imza attığımız bir çok projelerle bu sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır. Kaliteden ödün vermeyen çizgisi, genç ve dinamik kadrosu, geniş ürün ve hizmet ağı ile müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.

Bantlı Konveyörler, Rulolu konveyörler, Modüler Bantlı Konveyörler, Zincirli Konveyörler, Paletli Konveyörler, Üretim ve Montaj Hatları, Talaş ve Çapak Konveyörleri,Teleskobik Konveyörler, Dönüş Konveyörleri, Bantlı Tip Elevatörler, Metal Dedektörlü Konveyörler, Mıknatıslı Ayırıcı Konveyörleri, Hasır Bantlı Konveyörler, Kauçuk Bantlı Ağır Tip Konveyörler, İnkjet Konveyörleri, Döner Tablalar, Bilyalı Masalar, Dikey konveyörler, Dolum ve Şişeleme Hatları, Üretim Hatları gibi birçok çeşit ihtiyaca ve projeye özel konveyör sistemlerini anahtar teslimi olarak üretmektedir.

Bunula birlikte Plastik ve Paslanmaz Modüler Bakla Bantlar, Hasır Bantlar, Rulman Yatakları, Pabuçlar, Pvc Bantlar, Kauçuk Bantlar, Konveyör Ruloları, Tahrik ve Gerdirme Tamburları ve her türlü konveyör yardımcı elamanları satışı ile geniş ürün ve hizmeti müşterilerine sunmaktadır.